Bokningsinformation
Anmälan för befintliga gymnaster öppnar fredagen den 25/7 18:00 och anmälan för NYA gymnaster (familjegympa, barngympa, förberedande trupp och bas - nybörjare/fortsättning) öppnar söndagen den 27/7 18:00 och det är då först till kvarn på platserna.
Anmälan till HT2025 stänger söndagen den 21/9
Intresseanmälan till våra TÄVLINGSGRUPPER för barn födda 2016 eller äldre, där förkunskap krävs, sker anmälan här: https://entry.sportadmin.se/groupsOverview?uid=iWkEIW
---
Anmälan till träningsgrupper:
- Logga in -> Fyll i din e-post
- Välj person
- Välj grupp: här visas mer info
- "Anmäl och betala"
- Välkomna på första träningen
När ni är anmälda till en grupp är ni välkomna på första träningen. Alla nya gymnaster får 1 provgång. Ångar man sig eller om man INTE vill fortsätta efter första provgången ska ni maila oss på gf-ornarna@hotmail.com direkt att ni inte vill fortsätta så kommer vi att kreditera er betalning/faktura, annars blir man betalningsskyldiga då man har tagit en plats i gruppen.
Om en grupp som ni är intresserade av är Fullbokad, så kan ni logga in & klicka på knappen "bevaka" på denna grupp för att automatiskt få ett mail om det blir en ledig plats i denna grupp. Sedan är det först till kvarn att gå in och boka en plats.
---
På vår hemsida www.ornarna.se kan ni läsa mer om vår verksamhet.
Visa mer