Så fungerar det

Så fungerar det

1
Ange din e-mailadress
2
En engångskod skickas till din e-mail
3
Ange engångskoden i popup-fönstret
4
Läs informationen och filtrera fram det du är intresserad av
5
Välj lämplig grupp och "Anmäl"
6
Genomför betalning. Allt klart!

Bokningsinformation

Träning under våren -25
Välkommen att träna på Samurang Fight Center under våren -24 Bokningen öppnas måndagen den 8 januari kl. 08.00.
 
Träningen startar från måndagen den 13 januari. De grupper som syns här från den 8 januari kl. 108.00 är bokningsbara. 
 
Välkomna till vårt bokningssystem
Finns det ledig plats i någon av våra grupper kan du se detta här ex.vis 20 av 25 platser innebär att det är 20 platser kvar av 25 totalt. Klicka på gruppen för att få mer information. Är ni osäkra på vilken grupp som passar ert barn bäst så ta en titt på vår hemsida för mer info www.samurang.se
 
OBS! Du blir inte automatiskt bokad i en grupp bara genom att skapa ett konto.
 
Bokning och betalning ger bokad plats
Det kommer vara hårt tryck på platserna i höst, så vi tillämpar inga intresseanmälningar. Ej heller provträningar. Endast bokning genom betalning ger en säkrad plats i gruppen.
 
Det är dock en ångerperiod på 14 dagar (där du kan provträna under dessa dagar), om det skulle vara så att det inte skulle passa. Pengarna betalas då tillbaka. Avbokning efter 14 dagar sker endast efter uppvisat läkarintyg.
 
Alla kampsporter + gym ingår i avgiften
Om du vill träna två olika kampsporter eller fler, så anmäler du dig till en av dem som blir din huvudsakliga kampsport. Vi lägger till dig i den andra gruppen, i mån av plats. Detta löser vi under den första träningsveckan. 
 
Byte av huvudkampsport sker på samma sätt.
 
Har ni frågor kontakta oss gärna på mail peter.malmberg@samurang.se eller på telefon 072-710 10 41 efter 17.00
 
Mer info finns på vår hemsida samurang.se
Visa mer