Så fungerar det

Så fungerar det

1
Ange din e-mailadress
2
En engångskod skickas till din e-mail
3
Ange engångskoden i popup-fönstret
4
Läs informationen och filtrera fram det du är intresserad av
5
Välj lämplig grupp och "Anmäl"
6
Genomför betalning. Allt klart!

Bokningsinformation

Här kan ni anmäla er till våra grupper. Börja med att läsa och ta del av nedan information. Gå sedan vidare för att se vilka grupper vi har - här kan du filtrera på kategori, ålder/födelseår, veckodag eller plats för att hitta den grupp du är intresserad av. Logga sedan in och genomför anmälan och betalning.

 

Om du tidigare har spelat i en träningsgrupp i VSK så anmäler du dig till samma grupp igen om inte tränaren sagt att du ska flytta upp. Om du inte spelat i en av våra grupper förut så anmäler du dig till en av våra nybörjargrupper så kan tränarna på klubben sedan se vilken grupp som är lämpligast för dig eller ditt barn.

 

Nu erbjuder vi nya digitala betalningsmetoder – allt för att vi som förening ska kunna digitalisera och förenkla vår administration. För samtliga betalningar tillkommer en administrationsavgift mellan 9 - 59 kr.

 

Om ni inte ser gruppen ni vill anmäla er till, testa att byta er filtrering till exempelvis en specifik veckodag.

 

Har ni frågor kontakta oss gärna på mail kansli@vasterasschack.se

Visa mer